Plánujeme štěňátka na jaro 2020

                                          

 heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart wink heart

                                                            fotogalerie štěňátek  -   ZDE                                                   
                                                            ***********************
                                                                                                                                       
                       
 Pokud jste se rozhodli pořídit si štěňátko, nového člena rodiny, věnujte prosím pozornost malému povídání.......wink
 
Určitě si uvědomujete, že si hodláte pořídit živého tvora, ne hračku či módní doplněk, ale plnohodnotného člena rodiny.

Naše chovatelská stanice nabízí pouze štěňata s PP. Patříme mezi malé chovatelské stanice a upřednostňujeme rodinný odchov. Naši miláčkové i štěňátka mají 24hodinovou péči.

Všichni naši pejsci jsou právoplatnými členy rodiny a v podstatě kam můžeme my, mohou i oni. Nejsou zavření v jedné místnosti, ale žijí s námi na zahradě a v celém domě. Štěňátka vyrůstají v ohrádce a když povyrostou mají též celý dům a zahradu k dispozici.
Naším cílem je odchovávat zdravotně, exteriérově i povahově co možná nejlepší jedince, kteří budou představiteli svého plemene.
Naše požadavky na nové páníčky jsou dva,
láska a zase jen láska. Když pozorujeme, jak štěňátka rostou, otevírají oči a stavějí se na nožky, přemýšlíme, který zájemce by byl pro ně nejvhodnější. A proto nám musíte prominout naše možná dotěrné otázky, když nás kontaktujete se zájmem o štěňátko - jsou to naši miláčkové a chceme pro ně ten nejlepší život, jaký jen můžou mít.
Je pro nás velmi důležité, aby štěňátko našlo domov, kde ho přijmou jako plnohodnotného člena rodiny a kde bude mít šťastný a dlouhý život. Věříme, že štěňátko od nás novým majitelům vícenásobně oplatí lásku a bude věrným společníkem na hodně let.
Ze zásady proto už ani neodpovídáme na emaily typu ,,kolik chcete za štěně“, neboť když si zájemce nedá ani tu práci, aby se nejdříve podíval na naše stránky a pořádně si přečetl informace, pod email se ani nepodepíše a zajímá ho jen cena, ne konkrétní informace ke štěňátku, tak je nám líto, ale tohle opravdu není pro naše štěňátko vhodný majitel.
Naopak vítáme zájemce, kteří se zajímají o povahu štěňátka, jeho rodiče a další informace a kteří nemají problém přijet se na štěňátko osobně podívat, aby si vyzkoušeli, jestli je právě toto štěňátko to pravé. Takovým zájemcům štěně rádi zarezervujeme bez rezervačního poplatku. Ten nevybíráme, neboť nechceme zájemce jakkoli nutit zavazovat se ke koupi štěňátka, které mu třeba nebude povahově „sedět“.
Po zájemcích také vyžadujeme vhodné podmínky pro pejska. Je pro nás velmi důležité, do jakého prostředí naše štěňátko odchází, proto si vyhrazujeme právo pro nás nevyhovujícím zájemcům neprodat třeba i volné štěňátko.
Majitelům našich štěňátek poskytujeme chovatelský servis. To znamená, že při jakémkoliv problému, nejasnosti či dotazu nás můžete kdykoliv kontaktovat a my Vám ochotně poradíme a pomůžeme. 
Odběr štěňátka je možný obvykle mezi 9-12 týdnem věku v závislosti na vyzrálosti konkrétního štěňátka. V této době je štěňátko již několikrát odčervené, očkované, čipované a má vystaven očkovací průkaz nebo mezinárodní pet pas.
Každé štěňátko si při odběru z domova odnese kupní smlouvu, rodokmen, mezinárodní pet pas nebo očkovací průkaz se všemi záznamy potvrzenými veterinárním lékařem, granulky, na které je zvyklé, a výbavičku do začátku.wink heart


 Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice kontaktujte nás prosím
      na tel: 608933494..... email: etacarinae@seznam.cz

     If you are interested in a puppy from our kennel. Please contact us on phone +0425608933494 or email          etacarinae@seznam.cz
                      We speak English, Russian, Polish
 
                               Naše štěňátka, jsou především  jako mazlíčci do rodin !!     
                          Puppies are suitable as breeding and show, or as a family pet !!
 
                                             
 
                
             Takové malé zamyšlení !!!

Lidé se rozhodnou, že by chtěli štěňátko. .“ Parťáka „ nejspíše na dalších 15 let života. . Vyberou si tedy plemeno a prohlížejí inzeráty. .. se slovy - na co platit někomu za PP. .když chci miláčka na mazlení a ne na výstavy, se vydají cestou - beru to nejlevnější štěně. Když, tedy najdou kýžené štěňátko, které splňuje tyto "náročné" parametry, zavolají na inzerát a kupují štěně. 
Koupí roztomile štěňátko a za pár korun. Jsou tedy spokojeni. 
Přivezou si psího miláčka a s neutuchajícím pocitem, že je úžasný i bez PP, žiji dal. Po pár dnech má štěňátko obrovské potíže. Jedou na veterinu a zaplatí hromadu peněz za péči. Pokud štěně přežije. .jsou spokojeni dál. Neustálé návštěvy veteriny.. nevyrovnaná a mnohdy i agresivní povaha pejska, je přeci jeho vlastnost a milují ho takového, jaký je. Za veterinární péči utratí hromady peněz. ……Ale ušetřili přeci. .. Protože, oni u svého pejska PP nepotřebují.

Tito lidé, pak jdou a vybírají si například lednici. Se slovy "Raději si připlatíme a koupíme si kvalitní. . Není to přece věc na rok.." si koupi drahou a pořádnou ledničku. O co je elektronika důležitější, než li živý tvor, který trpí, když má nemoci, když mu není dobře ? Proč dnes lidé uvažují touto logikou ? Která, zdá se mi poněkud nešťastná !!!!

Zodpovědný člověk si vybere o něco dražšího pejska s PP. Prověří si rodiče, místo kde štěňátko vyrůstá a s pejskem chodí maximálně na pravidelně očkování. PP neznamená, že pejsek musí chodit na výstavy, nebo že se snad jedná o výstavního jedince. PP mají všechna štěňátka z vrhu. Neznalost neomlouvá. Zajímejte se více. Je to přeci jen parťák, na minimálně 10 - 15let !!!!!

Boj s lidskou hlouposti a sobeckosti je boj nekonečný, ale nikdy s nimi nesmíme přestat bojovat .                                
Emotikona hea                                                                                                                                        
                                      
                                 
 

                              
 

 
 
 
 
                         

 

 
 
 

 

 

 

 

 

                                               

 

   

 

           

TOPlist
TOPlist